SON XƏBƏRLƏR

VIEW ALL

KLUB TƏMSİLÇİLİYİ ÜZRƏ MEDAL SIRALAMASI

7-ci Zirvə Beynəlxalq Uşaq Oyunlarında klub təmsilçiliyi üzrə medal sıralaması

N Klubun adı Qızıl Gümüş Bürünc Toplam
1 AAAF PARK ZİRVƏ 20 22 21 63
2 Neftçi 12 9 23 44
3 Sumqayıt-Təhsil 9 3 1 13
4 Daşkənd Boks Klubu 8 0 2 10
5 Xırdalan-Zirvə 7 2 13 22
6 Abşeron Üzgüçülük 5 5 5 15
7 RUGİM 5 4 5 14
8 Ankara-Zirvə 5 0 1 6
9 Qara Qaplan 4 5 10 19
10 AYULDUZ 3 5 2 10
11 Lənkəran-Zirvə 3 4 7 14
12 Tennis Akademiyası 3 3 3 9
13 Sumqayıt Boks Klubu 3 2 7 12
14 Fərasət 3 2 6 11
15 Astara-Zirvə 3 2 1 6
16 Sumqayıt Olimp 3 1 2 6
17 Abşeron-Zirvə 3 1 1 5
18 Qazax-Zirvə 3 0 1 4
19 ROİL 2 6 2 10
20 SUMQAYIT İOEUGİM 2 2 4 8
21 "Təhsil" RİM 7№-li İOEUGİM 2 2 2 6
22 Şağan (gimnastika) 2 2 1 5
23 Hədəf İKİB 2 2 1 5
24 SKIF SUMQAYIT 2 1 4 7
25 Cəngi 2 1 1 4
26 Qarabağ 2 1 1 4
27 Bakı 2 1 0 3
28 Yasamal Sambo İK 2 1 0 3
29 Ərdəbil-Zirvə 2 1 0 3
30 Ağsu-Zirvə 2 0 3 5
31 Alpman 2 0 2 4
32 Günəş 2 0 1 3
33 Məhsul 2 0 1 3
34 Lokomotiv 1 3 3 7
35 Maştağa 1 3 2 6
36 Cüdo 2012 1 2 6 9
37 Gömrükçü 1 2 5 8
38 Mübariz 1 2 5 8
39 Masallı-Zirvə 1 2 3 6
40 Neftçala-Zirvə 1 2 1 4
41 Çempionlar 1 2 0 3
42 Sumqayıt UGİM 1 1 3 5
43 2 RİOEUGİM 1 1 2 4
44 Binə Atçılıq Mərkəzi 1 1 2 4
45 Binə 1 1 1 3
46 Sumqayıt (gimnastika 1 1 1 3
47 Ağ canavar 1 1 1 3
48 AF1FK 1 1 1 3
49 13 İOEUGİM 1 1 0 2
50 Nizami 251 saylı məktəb 1 1 0 2
51 UGİSM 2 Sumqayıt 1 0 3 4
52 Ümid 1 0 1 2
53 Araz 1 0 1 2
54 Azərreyl 1 0 1 2
55 Yevlax-Zirvə 1 0 0 1
56 Şamaxı-Zirvə 1 0 0 1
57 Sportsmaster 1 0 0 1
58 Xırdalan 2 N-li məktəb 1 0 0 1
59 Gəncə Olimp 1 0 0 1
60 Quba-Nicat 1 0 0 1
61 Kolizey Mingəçevir 1 0 0 1
62 Xəzər Lənkəran 1 0 0 1
63 Bakı DİN 0 3 5 8
64 İsmayıllı-Zirvə 0 3 1 4
65 Masallı 0 2 4 6
66 Abşeron 0 2 3 5
67 Şamaxı 0 2 2 4
68 Siyəzən-Zirvə 0 2 1 3
69 Tiflis-Zirvə 0 2 0 2
70 Mərkəzi Karate Məktəbi 0 1 5 6
71 Sumqayit-Zirvə 0 1 2 3
72 Maştağa OİK 0 1 2 3
73 Kövsər 0 1 1 2
74 1 saylı Gömrükçü 0 1 1 2
75 Hədəf Olimpiya 0 1 1 2
76 Kobra 0 1 1 2
77 Sahil 0 1 0 1
78 Goranboy-Zirvə 0 1 0 1
79 Lerik-Zirvə 0 1 0 1
80 Kam.-Podolsk-Zirvə 0 1 0 1
81 MOİK 0 1 0 1
82 Birlik 0 1 0 1
83 Təhsil 1 0 1 0 1
84 Sumqayıt 1 0 1 0 1
85 Sumqayıt FK 0 1 0 1
86 Şahdağ Quba 0 1 0 1
87 Əsgər 0 1 0 1
88 Səbail 0 1 0 1
89 Gəncə Boks Klubu 0 1 0 1
90 ADBTİA 0 1 0 1
91 Spartak 0 1 0 1
92 Abşeron UGİM 0 0 5 5
93 Pəhləvan 0 0 4 4
94 Bakı-Təhsil 0 0 2 2
95 Cavidan 0 0 2 2
96 Zenit 0 0 2 2
97 Olimpik 0 0 2 2
98 Göyçay (gimnastika 0 0 2 2
99 Aura İK 0 0 2 2
100 Ağcabədi Birlik 0 0 2 2
101 Orion 0 0 2 2
102 Neftçala 0 0 2 2
103 Siyəzən 0 0 2 2
104 Quba 0 0 1 1
105 Fateh 0 0 1 1
106 Şirvan 0 0 1 1
107 Asiman 0 0 1 1
108 2 saylı Gömrükçü 0 0 1 1
109 7 İOEUGİM 0 0 1 1
110 Gəncə 0 0 1 1
111 Döyüşçü İdman Klubu 0 0 1 1
112 İsmayıllı (gimnastika) 0 0 1 1
113 Qəbələ (Bakı) 0 0 1 1
114 Qobustan 0 0 1 1
115 Bakı-Zirvə 0 0 1 1
116 Azəri 0 0 1 1
117 1 N-li RİOEUGİM 0 0 1 1
118 Gold Fives 1 0 0 1 1
119 Cəlilabad-Zirvə 0 0 1 1
120 Sərhədçi 0 0 1 1
121 Ağdam 0 0 1 1
122 Bakı 0 0 1 1
123 Mübarizlər 0 0 1 1
124 Şağan OİK 0 0 1 1
125 Lənkəran 0 0 1 1

FOTOQALEREYA

Zirvə Oyunlarının fotoqalereyası

VİDEOALEREYA

Zirvə Oyunlarının videoqalereyası

Oyunların Əsasnaməsi

Partnyorlar

YUXARI
Translate »